Kontakt

KADEX AG
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Kielecka 102
26-600 Radom

NIP: 9482598330

tel. 48 369-90-40
e-mail: kadex@kadex.pl

Transport i spedycja
Robert Kuchniak
tel. kom.793 655 244
tel. 48 380 35 67
e-mail: transport2@kadex.pl

Dyrektor ds. transportu
Adam Pastuszka
tel. kom. 605 303 700
tel. 48 380 35 66
e-mail: a.pastuszka@kadex.pl
e-mail: transport@kadex.pl

Dyrektor ds. sprzedaży wyrobów hutniczych
Marcin Krzemiński
tel. 48 380 35 55
tel. kom. 691 499 099
e-mail: marcin.krzeminski@kadex.pl

Sprzedaż detaliczna
Maciej Prusiński
tel. 48 380 35 51
tel. kom. 607 431 453
e-mail: maciej.prusinski@kadex.pl

Sprzedaż detaliczna
Joanna Herka
tel. 48 380 35 50
tel kom. 601 816 499
e-mail: joanna.herka@kadex.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Mariusz Kuchcik
tel. 48 380 35 52
tel. kom. 691-444-595
e-mail: mariusz.kuchcik@kadex.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Kamil Tatar
tel. 48 380 35 53
tel. kom 603 091 166
e-mail: kamil.tatar@kadex.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Marcin Szczepanowski
tel. 48 380 35 54
tel. kom. 691 499 095
e-mail: marcin.szczepanowski@kadex.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Paweł Szczygieł
tel. 48 380 35 73
tel. kom 691 499 026
e-mail: pawel.szczygiel@kadex.pl

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
Patrycja Skóra
tel. 48 380 35 73
tel. kom. 691 100 015
e-mail: patrycja.skora@kadex.pl

Kierownik ds. sprzedaży hurtowej
Maciej Sobolewski
tel. 48 380 35 55
tel. kom. 691 499 090
e-mail: maciej.sobolewski@kadex.pl

Sprzedaż hurtowa

Transport

W oparciu o wieloletnią działalność zdobyte doświadczenie jest gwarancją pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług transportowych.

Jeśli Państwa firma oczekuje profesjonalnych i solidnych usług na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy!

zobacz