Transport

W oparciu o wieloletnią działalność zdobyte doświadczenie jest gwarancją pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług transportowych.

Zdając sobie sprawę, że jakość i terminowość jest podstawową zasadą działania Państwa firmy nasze samochody zostały wyposażone w urządzenia GPS, dzięki którym podlegają ciągłemu monitoringowi. Korzystając z własnej wykwalifikowanej kadry kierowców oraz profesjonalnego sprzętu świadczymy usługi w pełni odpowiadające wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

W trosce o bezpieczeństwo firma kładzie nacisk na bezwzględne przestrzeganie czasu pracy kierowców, a z tytułu zabezpieczenia powierzonego nam ładunku posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

W naszym posiadaniu jest tabor samochodów ciężarowych charakteryzujących się dużą rozbieżnością w rozmiarach i możliwościach załadunkowych. Dysponujemy samochodami o ładowności od 500 kg do 45 ton.

Jeśli Państwa firma oczekuje profesjonalnych i solidnych usług na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy!

Transport

W oparciu o wieloletnią działalność zdobyte doświadczenie jest gwarancją pełnej satysfakcji z wykonywanych przez nas usług transportowych.

Jeśli Państwa firma oczekuje profesjonalnych i solidnych usług na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy!

zobacz